W tym miejscu chcemy Ci przedstawić różne materiały, rozwiązania, czy też firmy, z których rozwiązań korzystamy lub korzystaliśmy podczas nauki tradingu. Znajdziesz tu zarówno pomocne książki, które sami przeczytaliśmy i uznaliśmy za wartościowe, a także inne narzędzia, których używamy, aby ułatwić sobie codzienną pracę.

Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania i  zaoszczędzisz czas na poszukiwanie dobrych, sprawdzonych rozwiązań.

TradingView: Najlepsza platforma do analizowania wykresów

TradingView to podstawowe narzędzie, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Wreszcie analizowanie par walutowych, indeksów czy innych walorów, stało się prawdziwą przyjemnością. Dane w czasie rzeczywistym i wykresy działające w przeglądarce internetowej umożliwiają pracę w dowolnym czasie i miejscu. Do tego jakość narzędzi, które mamy do dyspozycji wewnątrz platformy, stoi na najwyższym poziomie.

Dodatkowo TradingView jest najbardziej aktywną siecią społecznościową dla traderów i inwestorów. Umożliwia dzielenie się pomysłami na handel, obserwację innych i wymianę doświadczeń.

Odkryj potęgę TradingView!

Wznieś swoją analizę techniczną na wyższy poziom i dziel się pomysłami na handel.

Najlepsze książki branżowe od Maklerska.pl

Poznaj księgarnię Maklerska.pl

Oferta księgarni to ponad 1500 książek o inwestowaniu na rynkach finansowych oraz szeroko pojętym rozwoju osobistym. Szczerze polecamy!

Pin It on Pinterest